TEENUSED

VÕTA ÜHENDUST TEL. 56 956776 JA LEPIME KOKKU TEILE SOBIVA STUUDIOAJA

  • Kui teil on soov salvestada oma geniaalsed ideed...
  • Kui teil on idee mida salvestada, tahaksite selle ellu viia, aga pole teostajat...
  • Kui teil on soov välja anda oma heliplaat...
  • Kui teil on vaja salvestada teadaandeid, reklaami, tunnusmeloodiat või signatuuri...
  • Kui teil on soov muuta teie käsutuses oleva helifaili formaati...
  • Kui te tahate teha kellelegi HELIÜLLATUST, näiteks mõne tähtpäeva puhul , lauldes, mängides või lugedes ise või koos kollektiiviga üllatuse saajale mõnda tuttavat teost , omas võtmes ja kinkida siis see salvestis kaunis pakendis sellele armastatud-austatud inimesele...

SIIS OLETE OODATUD MEIE HELISTUUDIOSSE!

SALVESTAME, MIXIME, MASTERDAME

Teie päralt on kaasaegne stuudio ja kogemustega meeskond, salvestame teie helid ja vürtsitame neid parimate heliefektidega. Pakume abi salvestatava heliteose helipildi kujundamisel, vajadusel kaasame teie ideede elluviimiseks professionaalseid stuudiomuusikuid.

REKLAAMKLIPP, SIGNATUUR, TUNNUSMELOODIA, PRODUKTSIOON

Omame reklaamide valmistamisel aastatepikkust kogemust, olles valmistanud kõige erinevamaid reklaame, signatuure ja helilogosid kontsertite, festivalide, ürituste, teenuste, kaupade, organisatsioonide jm.tarvis. Valmistame helireklaami vastavalt teie ideedele ja soovidele, vajadusel aitame genereerida idee ja loome reklaami tarvis originaalmuusika. Koostöös partneritega loome muusika-või reklaamvideo.

DIRAŠEERIME

Meie stuudiost on võimalik tellida kiirdiraaš CD plaate, tellimusest järgmiseks päevaks kuni 250 TK. Meilt saate ka plaadi kujunduse, ümbrise, vahelehed, reklaampostri.

TEEME DUBLIKAADI

Pakume võimalust vanadelt helikandjatelt nagu makihelilint, helikassett, minidisc, digikasett, vinüülplaat teie poolt sisselauldud, loetud või mängitud heliloomingu kopeerimiseks uutele helikandjatele nagu kõvaketas, mälupulk või CD.

TEENUSE HIND

Iga projekt on erinev ning vajab erinevat lähenemist ja ettevalmistust stuudiolt , hinnas saame kokkuleppida peale seda, kui oleme ära kuulanud teie soovid ja taotlused salvestatava projekti osas. Mida põhjalikumalt on projekt tellija poolt ettevalmistatud, seda kiiremini ja ladusamalt kulgeb salvestusprotsess.